Ettevõttest

Roadly ühendab kliendid, kohalikud karjäärid ja piirkondlikud transpordipartnerid ühte rakendusse, et lõppkliendid saaksid mõne hiireklõpsuga osta materjale lähedalasuvatest karjääridest. Tellimine on võimalik 24/7 ning hinnakujundus on automatiseeritud ja läbipaistev. Klient valib telli.roadly.ee rakendusest toote ja see toimetatakse soovitud sihtkohta soodsalt ja kiirelt. Roadly teenus on suunatud nii era- kui ka äriklientidele ning makselahendused on paindlikud.

Auhind – Kasutajasõbralikum e-pood 2023

70+
toodet

10+
meeskonnas

20+
sõitjat

20+
müüjat

Suurimad partnerid

Mis teeb Roadly eriliseks?

Roadly tellimiskeskkonda kasutades puudub vajadus otsida materjali tootjaid eri piirkondades, organiseerida ja ajatada eraldi transporti ning oodata lõputult päringutele vastuseid. Roadly on automatiseerinud kogu protsessi, mille juures tellimine on lihtne ja efektiivne kõigile protsessis osalevate poolte heaks.

Telli erinevatelt tootjatelt

Vastavalt asukohale toome välja lähimad tootjad erinevatele materjalidele, mille abil aitame kokku hoida aega ja raha transpordikuludelt.

Mugav transport

Lai valik erinevaid autotüüpe ja kohalikud transpordipartnerid võimaldavad leida soodsa ja optimaalse transpordilahenduse ka keerukamatesse piirkondadesse.

Hinnad läbipaistvad

Roadly pakub tootevalikut otse tootjatelt ilma juurdehindluseta koos kõige optimaalsema kilomeetripõhise transpordilahendusega.

Keskkonnasäästlik

Roadly ühendab erinevate piirkondade sõitjad, mis aitab leiada alati lüheima veoringi. Lühem veoring vähendab saastavate heitgaaside hulka ja on soodsam ning loodussõbralikum.

Meeskond

Roadly tellimiskeskkonna arendamisega tegeleb rahvusvaheliselt üle 10 pühendunud oma ala spetsialisti, kes koostöös tootmisettevõtete ja transpordipartneritega on võtnud eesmärgiks muuta materjalide tellimist igaveseks nii Eestis kui välismaal.

Marten Jõgi

CEO

Martenil on pikk müügitaust, mille jooksul on ta juhtinud rahvusvahelist müüki tootmisettevõttes ja olnud tellimuste halduse üksuse juht ühes riigi suurimas ettevõttes. Kogu seda kogemust kasutatakse Roadly strateegia koostamisel ja juhtimisel.

Kethy Bonder

COO

Kethy ühendab oma aastatepikkuse töökogemuse kliendipõhiste lahenduste suunal ühes Skandinaavia juhtivas logistikaettevõttes ja bakalauruse kraadi maastikuarhitektuuris, et logistika Roadlys oleks sujuv ja kliendid saaksid hoitud.

Teie tooted & Roadly tellimiskeskkond

Roadly tellimiskeskkond annab võimaluse jõuda rohkemate klientideni ning muuta tellimisprotsess efektiivsemaks ka olemasolevatele klientidele. Hoiame teile kokku aega ja raha kliendihalduse ja logistika poole pealt, et saaksite tegeleda oma põhitegevusega – tootmisega.

Sõida Roadlyga

Oleme etapiliselt laienemas eri piirkondadesse ja otsime pideva mahtude kasvu tõttu uusi transpordipartnereid ka juba avatud piirkondadesse. Lubame omalt poolt koostööle avatud suhtumist ja organiseeritud töövoogu. Roadly Driver App võimaldab teil määrata ajad, millal olete saadaval meie klientidele.

Vajad materjale?

Aeganõudev ja ebameeldiv materjalide otsimine koos sobiliku transpordilahendusega on ajalugu. Telli hea hinnaga materjale koos transpordiga otse meie platvormilt vaid mõne klikiga.